Bociek

BOCIEK (2014.III) Ten metalowy ptak nie jest odlewem jakby się wydawać mogło tylko połączeniem kilometrów spawu (korpus) i kutej stali (pióra) oraz wielu godzin pracy. Bociek jest drugą rzeźbą figuratywną, którą stworzyłem po piętnastoletnim okresie ‘poszukiwań’ i zakrętów losu. Po latach edukacji w większości nie związanej z rzeźbiarstwem.

Znaczna część moich autorskich prac powstaje sama a ja jestem tylko narzędziem w procesie tworzenia tak i w tym konkretnym przypadku okazało się, że z żoną spodziewamy się pierworodnego syna a bocian w polskiej kulturze jest symbolem płodności i zwiastunem nadejścia potomka. Więc Idea jego stworzenia nie była kwestią przypadkowości tylko zwiastunem.

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ – 100 CM

SZEROKOŚĆ – 200 CM

WAGA – 27 KG

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

W swoich autorskich rzeźbach z metalu unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Bociek” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w moim biogramie

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook

Produkt: dostępny

Cena: napisz/zadzwoń

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz