Rusty Tlingit

Rusty Tlingit (III.2014) płaskorzeźba z metalu. To moja autorska trójwymiarowa metaloplastyka stworzona z materiałów wtórnych. Inspirację do tej blaszanej płaskorzeźby, zaczerpnąłem z wyjątkowych grafik Indian północnoamerykańskich z plemienia Tlingit (południowo-wschodnia Alaska). Kiedy pierwszy raz natrafiłem na grafiki ludu Tlingit, od razu postanowiłem zmaterializować choć jedną w postać trójwymiarowej płaskorzeźby.

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ – 110 CM

SZEROKOŚĆ – 55 CM

WAGA – 7 KG

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. płaskorzeźba z metalu „Rusty Tlingit” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w moim biogramie

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Do śledzenia NOWOŚCI i etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook

Produkt: dostępny

Cena: napisz/zadzwoń

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ZAINTERESOWANY ZAKUPEM? NAPISZ DO MNIE

napisz