Rusty Tlingit

rzeźba z metalu dariusz fluder

Rusty Tlingit (III.2014) płaskorzeźba z metalu. To moja autorska trójwymiarowa metaloplastyka stworzona z materiałów wtórnych. Inspirację do tej blaszanej płaskorzeźby, zaczerpnąłem z wyjątkowych grafik Indian północnoamerykańskich z plemienia Tlingit (południowo-wschodnia Alaska). Kiedy pierwszy raz natrafiłem na grafiki ludu Tlingit, od razu postanowiłem zmaterializować choć jedną w postać trójwymiarowej płaskorzeźby.

prezentowana płaskorzeźba z metalu, poprzez połączenie materiałów wtórnych z tą wyjątkową tematyką nadaje całości spójną i głębszą treść.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Płaskorzeźba z metalu „Blaszany Baboma” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ – 110 CM

SZEROKOŚĆ – 55 CM

WAGA – 7 KG

Na zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Status: sprzedany