Caffe Maluch

fasada metalowa

artystyczna fasada Caffe Maluch Jest moją autorska instalacją, wykonaną w 100 % z blachy recyklingowej. Zainstalowana została na kamienicy, przy ulicy Cieszyńskiej 3, w Bielsku-Białej (Caffe Maluch). Na kompletną instalację, składa się 12 paneli i drzwi, wykonanych w całości z setek ‘blaszanych łat” przekutych i uformowanych w trójwymiarowe, geometryczne ale i nieregularne, abstrakcyjne wzory, okraszone wszelakimi rodzajami spawów, które zarówno stanowią dekorację i spójną część całości instalacji jak i technicznie będące łącznikiem każdego odrębnego segmentu całości.

Dzięki swojej niepowtarzalności, fasada stała się najbardziej charakterystyczną i oderwaną od otoczenia w przestrzeni publicznej Bielska-Białej. Dlatego nie można było przejść obok obojętnie bez emocji.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. artystyczna fasada Caffe Maluch była częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w moim biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WAGA: 300 kg

WYSOKOŚĆ: 340 cm

DŁUGOŚĆ: 2640 cm

SZEROKOŚĆ: 90 cm

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Produkt: dostępny

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI, WYDARZEŃ, etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook lub Tweeter