DĄB PERUNA

Lampa „Dąb Peruna” to instalacja zainspirowana mitologią Słowian a dokładnie Perunem, którego symboliczny stary, święty dąb tak sobie wyobraziłem, poprzez pryzmat mojej stylistyki. Lampa waży ok. 60kg. Wysokość po najwyższy liść to 150cm a rozpiętość konarów dochodzi do 1 metra. „Dąb Peruna” wyposażony jest w dwa źródła światła. Rzeźbę wykonałem z ręcznie kutej na zimno blachy, która została zespawana i właśnie za pomocą spawarki uzyskałem zamierzony efekt. Kute na zimną są także liście, które są w zachowanej oryginalnej skali.

PARAMETRY:

WAGA: 60kg

WYSOKOŚĆ: 150cm

MAX SZEROKOŚĆ: 100cm

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną lampę w dowolnych rozmiarach z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń mających określoną sumę do przeznaczenia.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii. Po więcej informacji o mojej osobie i życiu czy edukacji i inspiracjach zapraszam do lektury mej BIOGRAFII

Status: dostępny (prezentacja w holu Pałacu Czeczów w Kozach, ul. Krakowska 5)