Imaginarium

unikatowa wyjątkowa lampa podłogowa z łańcucha
unikatowa wyjątkowa lampa podłogowa z łańcucha unikatowa wyjątkowa lampa podłogowa z łańcucha unikatowa wyjątkowa lampa podłogowa z łańcucha unikatowa wyjątkowa lampa podłogowa z łańcucha metalowa lampa stojąca wyjątkowa kula żarówka edisona łańcuch unikatowa wyjątkowa lampa podłogowa z łańcucha

Imaginarium

Lampa podłogowa „IMAGINARIUM” to instalacja artystyczna, którą wykonałem wyłącznie z łańcucha i akrylowego klosza o średnicy 40 cm. W taki sposób, że sprawia wrażenie lewitacji unoszącej kulę z łańcuchami wydobywającymi się ze stalowej surówki (podstawa), bądź też wprost przeciwnie czyli opadanie i zatapianie się łańcuchów w tejże surówce. W każdym razie jej istnienie ma wywoływać u obserwatorów wrażenie niezgodności z zasadami praw fizyki. Co chyba udało mi się osiągnąć. dodatkowo sporych rozmiarów żarówka Edisona, kształtem swojego włókna nawiązuje do struktury łańcucha.

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ: 170 cm

WAGA: ok 20 kg

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną lampę w dowolnych rozmiarach z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń mających określoną sumę do przeznaczenia.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: dostępny (prezentacja w holu Pałacu Czeczów w Kozach, ul. Krakowska 5)