KRUK

Lampa podłogowa „KRUK” została wykonana w sierpniu 2008r. z prętów stalowych, rury i blachy z recyklingu. Powstawała sama, bez żadnego konkretnego projektu więc każdy łuk, serpentyna, wymuszały kolejny kształt i wypełnienie. W ten sposób została zmaterializowana, jako pierwsza stalowa lampa-rzeźba, którą wykonałem. Na koniec jeden ze znajomych stwierdził, że kojarzy mu się z krukiem i tak została „Lampa podłogowa Kruk”.

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ: 1,3m

WAGA: 20kg

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną lampę w dowolnych rozmiarach z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń mających określoną sumę do przeznaczenia.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: oddany na aukcje charytatywną dla African Music School 🙂