Latarnia Świętowita

Lampa podłogowa „Latarnia Świętowita” łączy w sobie snycerkę z metaloplastyką, starosłowiaństwo z modernizmem, drewno ze stalą… Część drewniana składa się z czterech rzeźbionych i wypalanych aplikacji Świętowita ze Zburcza na świerkowym stemplu natomiast metaloplastykę wykonałem z blachy wtórnej w swoistej stylistyce.

„Abażur” tworzy wypalona w blasze roślinna ornamentyka, której zwieńczeniem na szczycie jest symbol wędrującego Słońca. Podstawa została wykonana ze stali i również ozdobiona w wypalane subtelne roślinne motywy.

PARAMETRY:

WAGA-19kg

WYSOKOŚĆ-124cm

PODSTAWA-22cm

MAX SZEROKOŚĆ-37cm

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną instalację w dowolnych rozmiarach z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń mających określoną sumę do przeznaczenia.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii. Po więcej informacji o mojej osobie i życiu czy edukacji i inspiracjach zapraszam do lektury mej BIOGRAFII

Status: sprzedany