Neimoidian

Lampa podłogowa Neimoidian, powstała bez konkretnej inspiracji. Postanowiłem zrobić coś z solidną podstawą pewnej lampy, która przeznaczona została do wyrzucenia. I tak z niczego, kawałek po kawałku z pasów blachy wyspawałem tę lampę. Wieńcząc ją szklanym kloszem. Na koniec okazało się, że kształtem przypomina rasę Neimoidian z Gwiezdnych Wojen (stąd jej nazwa). A dzięki procesowi kilkuetapowej oksydacji, udało m się uzyskać widoczną kolorystykę bez użycia farb.

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ: 145 cm
ŚREDNICA KLOSZA: 25 cm
ŚREDNICA PODSTAWY: 30 cm
WAGA: ok 15 kg

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną lampę w dowolnych rozmiarach z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń mających określoną sumę do przeznaczenia.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii. Po więcej informacji o mojej osobie i życiu czy edukacji i inspiracjach zapraszam do lektury mej BIOGRAFII

Status: sprzedany