LAMPA POLSKA

lampa stołowa na biurko nocna lampion rzeźba folkowa drewniana ceramiczna klimatyczna artystyczna

Lampa Polska (6.V.2010) jest inspiracjom zaczerpniętą z tradycji regionalnych polskiej snycerki i garncarstwa a zarazem jedną z moich pierwszych lamp. Lampa Polska powstała pod wpływem lat spędzonych na studiach i badaniach etnologicznych oraz wizytach w polskich skansenach i muzeach. Jest eterem czy tez duchem polskości zawartym w glinie, drewnie i stali uformowanej w magiczne źródło światła, poprzez działanie natury, żywiołów i ludzkiej pracy.

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną lampę w dowolnych rozmiarach z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń mających określoną sumę do przeznaczenia.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii. A po więcej informacji o mojej osobie, życiu, edukacji i inspiracjach zapraszam do lektury mojej BIOGRAFII

Status: dostępny (prezentacja w Pałacu Czeczów w Kozach, ul. Krakowska 5)