Leszy

rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk
rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy głowa oko mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu w metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk rzeźba z metalu stojący leszy mitologia słowian wiedźmin witcher bolków castle party demon Polska dolny Śląsk

Leszy, Leshy

ukończony został 8 lipca 2022 roku. Praca nad nim od momentu podpisania umowy trwała 470 godzin i jest to moja najszybsza realizacja, biorąc pod uwagę wielkość i stopień skomplikowania projektu… Zamawiającym był Burmistrz Bolkowa, Pan Grzegorz Kucab z myślą o odbywającym się w Bolkowie cyklicznym festiwalem Castle Party. Wśród radykałów zapewne kontrowersję wzbudzać będzie zmaterializowana przeze mnie postać Leszego. zarówno po stronie miłośników Wiedźmina jak i mitologii Słowian. Jednak aby połączyć wszystkie wątki w spójną całość należy spojrzeć na niego z perspektywy tematyki festiwalu a dodatkowo połączył on moje dwie drogi twórczości, mianowicie rzeźbę z metalu i mitologię słowiańską. Świetną robotę wykonali pracownicy Urzędu miasta w Bolkowie, przygotowując profesjonalną „oprawę” wokół nowej instalacji, która pojawiła się w ich mieście. Co zresztą wpisuje się w ogólną koncepcję pomysłu na to miasteczko, czym naprawdę mi zaimponowali na każdym kroku naszej współpracy!

Leszy w mediach:

https://www.eurogamer.pl/leszy-z-wiedzmina-grasuje-w-bolkowie-stoi-tam-nietypowa-rzezba
https://walbrzych.wyborcza.pl/walbrzych/7,178336,29341656,leszy-z-wiedzmina-stanal-w-bolkowie-to-prawdziwa-gwiazda-podbijajaca.html
https://www.poznajhistorie.pl/monument/bolkow-leszy
https://bolkow.pl/de/57-aktualnosci-2/670-09072022-1
https://www.gry-online.pl/cooldown/wiedzmin-przydalby-sie-w-bolkowie-leszy-ma-tam-swoj-pomnik/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Leszy
https://kochamwroclaw.pl/zamek-bolkow-miejsce-gdzie-historia-laczy-sie-z-fantastyka-i-dobra-muzyka-15-h-drogi-z-wroclawia/

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Leszy” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej znajdziecie Państwo w moim biogramie.

Na zamówienie

Na zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej, Pilawie, Bolkowie i w Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu prywatnych kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: zamówiony-wykonany-dostarczony ( prezentacja: Park w Bolkowie, powiat kłodzki)