Znikające amfory (Pilawa)

rzeźba z metalu dariusz fluder
rzeźba z metalu dariusz fluder rzeźba z metalu dariusz fluder rzeźba z metalu dariusz fluder rzeźba z metalu dariusz fluder

rzeźby z metalu „Znikające amfory” wykonałem dla Urzędu Miasta i Gminy Pilawa na Mazowszu.

Poproszono mnie aby do zaproponowanego budżetu przygotować projekt rzeźb wraz z wykonaniem. Obiekty miały znaleźć się na postumentach umieszczonych w urokliwym parku publicznym upamiętniającym czeskich osadników, założycieli pobliskiej huty szkła.

Zaproponowałem stworzenie pięciu amfor z blachy stalowej, które tworzą efekt wizualny „znikając” pod odpowiednim kontem dla obserwatora.

Z jednej strony mamy więc trójwymiarowy kształt pięciu amfor a z drugiej transparentność szkła. Zarówno kształt i masywność a zarazem lekkość.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Amfitryta i delfin” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w moim biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Produkt: niedostępny

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI, WYDARZEŃ, etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook lub Tweeter