Bociek

rzeźba bocian startujący lądujący metalowy stalowy abstrakcyjny

rzeźba z metalu BOCIEK (2014.III) nie jest odlewem jakby się wydawać mogło, tylko połączeniem kilometrów spawu (korpus), kutej stali (pióra) i wielu godzin pracy. Jego rozpiętość skrzydeł to 2m, waga 27kg. Bociek jest drugą rzeźbą figuratywną, którą stworzyłem po piętnastoletnim okresie ‘poszukiwań’, zakrętów losu i latach edukacji w większości nie związanej z rzeźbiarstwem. Tak jak znaczna część moich autorskich prac, powstaje sama a ja jestem tylko narzędziem w procesie tworzenia, tak i w tym konkretnym przypadku okazało się, że z żoną spodziewamy się pierworodnego syna a bocian w polskiej kulturze jest symbolem płodności i zwiastunem nadejścia potomka. Więc Idea jego stworzenia nie była kwestią przypadkowości tylko zwiastunem.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Bociek” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WYSOKOŚĆ – 100 CM

SZEROKOŚĆ – 200 CM

WAGA – 27 KG

Na zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: niedostępny