Madklingzercon Humanoid

rzeźba z metalu dariusz fluder
rzeźba z metalu dariusz fluder rzeźba z metalu dariusz fluder rzeźba z metalu dariusz fluder rzeźba z metalu dariusz fluder

Rzeźba z metalu Madklingzercon Humanoid (I.2017) przedstawia postać Au Neutoahron, założyciela Zehnze Neutoahron, ze Świata Madklingzercon, będącego częścią osobliwości międzywymiarowej. Jako, że Świat ten póki co jest jedynie w mojej wyobraźni, mogę sobie pozwolić na kreowanie jego elementów a dokładniej mieszkańców z wytworami ich kultury materialnej i duchowej. A wszystko dla tego ażeby stworzyć przestrzeń, będącą rdzeniem, wspólnym mianownikiem dla rzeźb, które nie koniecznie pasują do naszego rzeczywistego Świata.

Jak większość moich prac figuratywnych jest wyrzeźbiony ze stali spawanej (welding sculpture). Jest to technika, którą posługuje się część rzeźbiarzy-spawaczy. Nie należy mylić prac wykonanych tą techniką z odlewami z brązu, aluminium czy innych metali. Odlewy powstają z form wykonanych na podstawie rzeźb glinianych, następnie woskowych, zalewanych płynnym metalem (tzw. metoda wosku traconego).

Rzeźby spawane, które tworzę powstają z łączonych kawałków milimetrowej blachy. Używam do tego wyłącznie spawarki i szlifierek. Jest to bardzo czasochłonny proces. Wykonanie podobnego odlewu z brązu zajmuję 1/3 czasu, który muszę poświęcić na swoją technikę. Ale dzięki temu uzyskuję zamierzony efekt!

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Madklingzercon Humanoid” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WAGA: 7KG

WYSOKOŚĆ: 28 CM

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Produkt: dostępny

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI, WYDARZEŃ, etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook lub Tweeter