Melancholia

 

rzeźba z metalu Melancholia (11.VIII.2020). Spontaniczna praca, która jak to czasem bywa powstała z chwilowego przebłysku myśli przekutej (przespawanej) w reakcję „łańcuchową” stanu emocjonalnego. Zapowiadało się więc prozaicznie a wyszła nadinterpretacja psychologiczna 🤔 Zdjęcia z sesji w Kamieniołom w Kozach , wykonane przez Bartłomieja Jurzaka.

Praca powstała z czarnej stali, natomiast cokolik wykonano na zamówienie z czarnego marmuru.

W swoich autorskich rzeźbach, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Melancholia” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

PARAMETRY:

WAGA: 20kg

WYSOKOŚĆ: 66cm

Na zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej. 

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: sprzedany