Venus z Kóz

rzeźba kobiety, akt, nagość, klasyka, metal
rzeźba kobiety, akt, nagość, klasyka, metal rzeźba kobiety, akt, nagość, klasyka, metal rzeźba kobiety, akt, nagość, klasyka, metal rzeźba kobiety, akt, nagość, klasyka, metal rzeźba kobiety, akt, nagość, klasyka, metal

Venus z Kóz to metalowa rzeźba inspirowana Wenus z Milo, która do pewnego stopnia oddaje istotę oryginalnej rzeźby . Rzeźba została stworzona przy użyciu pasów blachy stalowej, które zostały starannie uformowane i zespawane, tworząc trójwymiarową figurę. Rzeźba ma około dwóch metrów wysokości i jest dziełem sztuki współczesnej. Metal użyty w rzeźbie nadaje jej wyjątkową teksturę i połysk, co zwiększa jej ogólny wygląd estetyczny.

Rzeźba, jako forma sztuki, ma fizyczną obecność, której odmawia się sztukom malarskim. Formy rzeźby są zarówno namacalne, jak i widoczne, co czyni je bardziej realnymi i wciągającymi. W szczególności ta metalowa rzeźba ma żywą fizyczną obecność, która przyciąga widza i przykuwa jego uwagę. Jest świadectwem kunsztu artysty i jego zdolności do stworzenia dzieła sztuki, które jest zarówno piękne, jak i wciągające.

Metalowa rzeźba inspirowana Wenus z Milo to dzieło elementów artystycznych, które łączą się, tworząc angażujące i wizualnie dzieło sztuki. Rzeźba zawiera różne elementy sztuki, w tym kompozycję, linię, kształt, formę, przestrzeń, kolor i fakturę. Kompozycja jest starannie wykonana, aby stworzyć harmonijną równowagę między różnymi elementami, podczas gdy linie i kształty rzeźby są dobrze zdefiniowane i dodają głębi i wymiaru figurze. Wykorzystanie monochromatycznego koloru i faktury, zwiększa jej ogólną estetykę i nadaje jej niepowtarzalny charakter. Metal użyty w rzeźbie został starannie wykonany, aby stworzyć gładką i wypolerowaną powierzchnię, która odbija światło w zniewalający sposób. Tekstura metalu dodaje rzeźbie głębi i wymiaru, tworząc trójwymiarową figurę, która jest zarówno oszałamiająca wizualnie, jak i wciągająca. Rzeźba, jako forma sztuki, istnieje od wieków i ewoluowała w czasie, łącząc różne techniki i style. Projekty ucieleśnione w rzeźbie mogą wahać się od realistycznych do abstrakcyjnych, a zastosowany styl może znacznie wpłynąć na przekaz przekazywany przez rzeźbę.

Wenus z Milo, starożytny grecki marmurowy posąg, powszechnie uważany za przedstawiający Afrodytę, ma bogate znaczenie historyczne, które zainspirowało niezliczonych artystów w całej historii.

W swoich autorskich rzeźbach z metalu, unikam oczywistości czy też aktualnych trendów. Przede wszystkim stawiam na oryginalność i niepowtarzalność aby mój wysiłek nie zginął w tłumie projektów innych twórców czy też rzemieślników. Właśnie unikalność i charakterystyczny styl moich prac gwarantują Państwu wzrost ich wartości z biegiem lat. Rzeźba z metalu „Amfitryta i delfin” jest częścią tego rozrastającego się dorobku twórczego a więcej o mnie znajdziecie Państwo w moim biogramie

UWAGA! PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE! Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Na zamówienie wykonam dowolną rzeźbę w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej.

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje rzeźby z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: sprzedany