Stół Lazurowe Wybrzeże

stół rzeźba
STÓŁ RZEŹBA stół rzeźba

Stół Lazurowe Wybrzeże wykonałem na zlecenie brytyjskiej projektantki dla klienta z Księstwa Monako. Niestety nie posiadam reprezentatywnych zdjęć studyjnych ze względu na bardzo krótki termin realizacji, który uniemożliwił profesjonalną dokumentację.

Zostały mi wyłącznie zdjęcia z malowania podstawy, oraz dwie niewyraźne fotki z rezydencji klienta. Jednak uznałem, że warto je pokazać chociażby dla zaprezentowania możliwości 🙂

Podstawę stołu, której zwieńczeniem jest nieregularna tafla dymionego szkła o przybliżonych wymiarach 160 x 70 cm stanowi metalowa instalacja, przedstawiająca część kobiecego tułowiu wraz z nogami. W przeciwieństwie to większości moich prac, rzeźba została koloryzowana.

Na SPECJALNE zamówienie wykonam dowolny stół w dowolnych rozmiarach, z dowolnych materiałów i w dowolnej technice, która by Państwu odpowiadała najbardziej. Lub zaprojektuję i wykonam pod wnętrze czy gusta klienta 🙂

Dopasowuje także projekty do zaproponowanego budżetu klienta. Jest to popularna forma zwłaszcza w przypadku instytucji samorządowych czy stowarzyszeń.

Odległość do potencjalnego klienta nie ma znaczenia. Moje prace nie tylko z metalu można zobaczyć na żywo w Bielsku-Białej i Kozach, ale znalazły swoje miejsca także u wielu kolekcjonerów w całej Polsce, Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Status: sprzedany

Cena: napisz/zadzwoń

Do śledzenia NOWOŚCI, WYDARZEŃ, etapów TWORZENIA, Zapraszam na Facebook lub Tweeter